Реал Мадрид: Објави видео на својот “Jутјуб” канал ги претстави убавините на Скопје

Освојувачот на Лигата на шампионите објави видео на својот “Jутјуб” канал со кој ги претстави убавините на Скопје. “Кралевите” важат за фаворите на вечерашниот дуел во македонската престолнина против Манчестер Јунајтед и се дојдени во Македонија да победат.